Pamatujete si ještě na partu kamarádů a přátel, která nám letos na jaře pomáhala s vymalováním a rekonstrukcí Filipovky? Jejich pomoc a podpora tím neskončila. Jelikož jsou to nejen „malíři“, ale také nadšení „volejbalisté“, rozhodli se uspořádat charitativní volejbalový turnaj a jeho výtěžkem podpořit Filipovku.

Turnaj se uskuteční v sobotu 13. prosince 2014 ve vojenské sportovní hale na Pražské Ruzyni. Výtěžek ze startovného bude zaslán na náš transparentní účet. Mimo to, budou v prostorech haly umístěny informační materiály o naší činnosti a kasička na veřejnou sbírku. Další finanční prostředky získáme z prodeje občerstvení, jehož výtěžek bude také zaslán na náš otevřený účet.

Turnaj je bohužel divácké veřejnosti uzavřen, ale pokud byste hodně stáli o to se na volejbalisty podívat, kontaktujte nás na info@hornomlynska.cz nebo na tel. 733 553 105.

No a jak se odvděčíme my? Pomůžeme s prodejem občerstvení, na ráno upečeme ke kávě nějaké koláče a hlavně bude fandit pořádajícímu družstvu.

Chcete i vy nějak přispět? Můžete. Stačí třeba přidat nějaký koláček „z vlastní zahrádky“,  nebo že by „švestičky“.

Pokud ovšem volejbal hrajete a měli byste zájem se turnaje zúčastnit se svým týmem, tak i to je možné. Kontaktujte našeho ředitele (jednoho z hráčů) 733 553 105 a od něj se dovíte další informace.

Tak sportu zdar a volejbalu na podporu Filipovky zvláště.