V sobotu 20. září 2014 proběhla v našem Centru Filipovka zahradní slavnost. Děkujeme všem partnerům akce a všem, kteří nám nezištně pomohli. Hlavně však děkujeme těm, kteří nás navštívili a svou účasti nás potěšili.

Podle naší zevrubné evidence nás navštívilo přes 100 dospělých a cca 90 dětí. Věříme, že jste své účasti nelitovali a že příště přijdete zas. Další akci plánujeme na období okolo Mikuláše a opět se bude na co těšit.

V průběhu sobotní zahradní slavnosti si naší malí návštěvníci mohli zaskákat v nafukovacích hradech Happy-Hop, ti větší na naší trampolíně. Pro šikovné jsme připravili malou dílničku, ve které se mohli potkat s klaunem. Velkým lákadlem byla možnost vyzkoušet si grafitti a chůzi po elastickém laně. Stranou zájmu nezůstalo ani malé pískoviště a kus betonové plochy určený k malování křídami. Hojně byl využíván náš fotokoutek s Filipkou a v bazaru hraček a oblečení se zastavili také skoro všichni. Pro hladové bylo připraveno malé občerstvení s možností opékání špekáčků.

Zlatým hřebem dopoledního programu byla kobylka Cesana a poník Denis z Pravého Hradce, kteří byli k dispozic všem zájemcům o krátkou projížďku a těm, kteří se zajímají o hipoterapii.

Odpoledne, když začalo trošku pršet, se o zábavu postarali naši patroni z Paintballgame.cz a jejich mobilní 3D střelnice.

Zkrátka nepřišli ani dospělí, kteří mohli zkoušet svou šikovnost a štěstí v celodenní soutěži. Muži při zatloukání hřebíků na čas a ženy v odhadování hmotnosti velmi luxusního nákupu. Vítězi se stali Jana a Karel, oba jsme již kontaktovali a ceny jim budou předány v nejbližších dnech.

Více už obrazem v naší fotogalerii