Header Image

Herna a klubovna open

Každé malé dítě si chce hrát a senioři se zase rádi někde sejdou. Proto máme v Komunitním centru vybavenou hernu a klubovnu, která je k dispozici všem, kteří rádi vyrazí někam mezi lidi.


Herna a klubovna včetně zázemí jsou Vám k dispozici pravidelně každé pondělí odpoledne od 14.00 do 17.00 a úterý dopoledne od 9.00 do 13.00 h.

Vybavená herna je vhodná zejména pro malé děti do 3 let, ale i vetší děti se u nás zabaví. V herně jsou žíněnky, žebřiny, houpačka, bazének s kuličkami a skluzavkou. Na zemi je koberec a vše je doplněno spoustou hraček.

V klubovně jsou pohodlné gauče a křesla, barový pult a lednice. V případě zájmu jsme schopni prostory klubovny dovybavit stolky a židlemi.

K dispozici je také velká zahrada s možnosti pohybového vyžití. Na zahradě je pískoviště, trampolína a bylinkový záhon. Samozřejmostí jsou lavičky a trávník bez „psích ee“. Vše příjemně zastíněno vzrostlými stromy a keři.

Kompletní zázemí umožňuje také ohřátí jídla v mikrovlnce, uvaření čaje, nebo kávy. Máme také nočníky a přebalovací pult.


Jak to u nás probíhá?

  • Herna i klubovna jsou „samoobslužné“. Ten kdo přijde první si zazvoní u vchodu B do Filipovky. Pokud se náhodou nedočkáte někoho kdo vám přijde otevřít, tak volejte na 733 553 105. V šatně si odložíte a případně zaparkujete kočárek. Herna i klubovna je volně k přístupná.
  • Návštěvník Filipovky, který je uvnitř, otevírá těm, kteří čekají venku a zvoní :-).
  • Poslední kdo z Filipovky odchází zkontroluje uzavření oken a dveří na zahradu a zavře (nezamyká) vstupní dveře.
  • Dětem je pobyt ve Filipovce umožněn pouze v doprovodu dospělých. 
  • Při první návštěvě Filipovky si zaevidujeme vaše kontaktní informace (jméno, příjmení a e-mailovou adresu). Kontakt využíváme pro informování o případných výlukách v provozu Filipovky a o dalších akcích, které ve Filipovce pořádáme.
  • V případě jakýchkoli potíží nebo mimořádných událostí (úraz, závady, apod.) nás neprodleně kontaktujte na 733 553 105.

Přijít můžete kdykoli v uvedených časech a nemusíte se objednávat předem. Program není nijak řízen, ani organizován a jak budete trávit čas je jen a jen na Vás.

O případném uzavření herny a klubovny z organizačních důvodů vás budeme informovat elektronicky.


Vstupné do herny a klubovny je dobrovolné. V prostorách je umístěna kasička na veřejnou sbírku, ze které následně hradíme zejména vybavení Filipovky.

Nahoru