Header Image
Home / Komunitní, integrační a volnočasové centrum Filipovka / Pronájem prostor komunitního centra

Pronájem prostor komunitního centra

Nabízíme krátkodobý pronájem a zapůjčení plně vybavených vzdělávacích, školících a společenských prostor vhodných pro pořádání školení, seminářů, týmových akcí, společenských rodinných i firemních akcí.

Možnosti jsou variabilní a využití místností je multifunkční. Samozřejmostí je kvalitní zázemí s toaletami, kuchyňkou, šatnou, vstupní recepcí a příručním skladem.

V areálu našeho objektu je k dispozici oplocená zahrada s lavičkami a přiměřené množství parkovacích míst.

Objekt našeho Centra Filipovka se nachází v Praze 11, na sídlišti Horní Roztyly a je dostupný jak metrem, tak autobusem MHD.

Zájemcům o pořádání vzdělávacích, školících, firemních i soukromých akcí jsou v Centru Filipovka k dispozici tři hlavní místnosti a zázemí.


Multifunkční místnost (47,7 m2  / kapacita až 30 osob)

Místnost vhodná jako učebna, zasedací místnost, tělocvična, taneční sál, apod. Místnost je dobře větratelná, je neprůchozí, podlaha PVC, vertikální žaluzie. Místnost je vybavená pod stropem zavěšeným dataprojektorem s promítacím plátnem včetně kvalitního ozvučení. V případě vícedenních akcí je k dispozici uzamykatelný příruční sklad.


Herna (38,6 m2  / kapacita až 15 osob)

Místnost vhodná pro volnočasové aktivity dětí i dospělých. Často využívaná jako dětský koutek při akcích pro rodiče s dětmi. Místnost je také vhodná pro teambuildingové aktivity dospělých. Místnost je dobře větratelná, je neprůchozí, podlaha koberec, vertikální žaluzie. Z místnosti je přímý východ na zahradu.


Klubovna – společenská místnost (55,7 m2  / kapacita až 25 osob)

Místnost vhodná pro společenská setkání, firemní i soukromé oslavy, teambuildingové aktivity, odpočinek i relaxaci. Místnost je dobře větratelná, je neprůchozí, podlaha PVC a koberec, vertikální žaluzie. Z místnosti je přímý východ na zahradu. V centrální části místnosti je barový pult a tři čalouněné sedačky. V případě pronájmu je možnost zapůjčení kompletního vybavení včetně zázemí pro občerstvení.


Zázemí – recepce, šatna, kuchyňka a toalety

Zájemcům o krátkodobý pronájem nebo zapůjčení prostor je k dispozici zázemí podle potřeb. U vstupu do budovy je k dispozici recepce, následně šatna s kapacitou až 40 osob. Mezi jednotlivými místnostmi je velká předsíň s vybaveným kuchyňským koutem. Samozřejmostí jsou toalety.


Zahrada

Součásti Centra Filipovka je také velká oplocená zahrada, na které se nachází pískoviště, trampolína a ohniště. Součásti pronájmu zahrady je také možnost zapůjčení plastových zahradních stolů a židlí, velkého grilu a dvou skákacích hradů. V případě pronájmu našich místností uvnitř centra je pronájem zahrady zdarma.


Parkoviště

Součástí objektu Centra Filipovka je také uzavřené parkoviště, které je v době pronájmu prostor k dispozici všem účastníkům akce. Kapacita parkoviště je cca 10 osobních vozidel.


Podmínky pronájmu a zapůjčení prostor

Veškeré prostory jsou zájemcům k dispozic na základě předběžné dohody a následné závazné objednávky. Pronájem je poskytován na základě smlouvy a je řádně fakturován. Prostory jsou vždy připraveny podle konkrétních požadavku a potřeb.

Pronájem prostor poskytujeme denně, standardně v časech od 07,00 do 22,00 hod. V případě potřeby může být doba pronájmu dohodnuta i mimo toto rozpětí.


Součásti pronájmu prostor mohou být i doplňkové služby

 • zapůjčení technického vybavení – dataprojektor a promítací plátno, ozvučení, flipchart, notebook, stoly, židle apod.,
 • zapůjčení vybavení pro vlastní přípravu občerstvení – mikrovlnná trouba, lednice, varné konvice, 10 l nádoba na horkou vodu, skleničky, talířky, hrnečky, mísy apod.,
 • personální zajištění hlídání dětí  v případě akcí pro rodiče s dětmi, jsme schopni poskytnout profesionální hlídání dětí pro účastníky akce,
 • využití zahrady – zapůjčení trampolíny, houpačky, ohniště s lavičkami včetně dřeva.

Základní ceník pronájmu prostor a zapůjčení vybavení

Tento ceník je pouze orientační, konečná cena je vždy kalkulována přesně podle požadavků s přihlédnutím k době a rozsahu poskytnutých služeb. Doba pronájmu je počítána od předání po převzetí místnosti.

 • 1 hodina pronájmu jedné místnosti – 300 Kč (každá další místnost se slevou 50 %)
 • zapůjčení dataprojektoru a promítacího plátna – 200 Kč/den
 • zapůjčení varné konvice, mikrovlnné trouby a 10 l nádoby na horkou vodu – 200 Kč/den
 • zapůjčení lednice – 200 Kč/den
 • zapůjčení nádobí pro 30 lidí – 200 Kč/den
 • zapůjčení dětského nádobí – 100 Kč/den
 • zapůjčení nafukovacího skákacího hradu (malý/velký) – 500 Kč/den
 • zapůjčení trampolíny – 500 Kč/den
 • zapůjčení stolů a židlí, flipchartu a příručního skladu – zdarma

Bližší informace o možnostech pronájmu prostor a zpracování cenové kalkulace

Lucie Jakešová, DiS. – Projektová manažerka

tel: 734 622 976

email: projekty@hornomlynska.cz

Doporučujeme volat s dostatečným předstihem a v těchto časech:

 • po – st: 8:00 až 14:00
 • čt: 14:00 až 18:00
 • pá: 8:00 až 12:00

V případě, že budete psát e-mail, nezapomeňte uvést své telefonní číslo, ať se Vám můžeme ozvat.

Ukázky prostor probíhají vždy ve čtvrtek od 14:00 do 18:00 po domluvě s Projektovou manažerkou (viz. kontakt výše).

Nahoru