2. ROČNÍK NOCI S ANDERSENEM VE FILIPOVCE

Letos se již podruhé připojujeme k celorepublikové a mezinárodní akci na podporu čtení, která je již od roku 2 000 pořádána jako Noc s Andersenem.

Akce se tradičně koná v pátek, letos v pátek 1.4. 2016. Na odpoledne, večer a také noc jsme připravili bohatý a zajímavý program nejen pro rodiče s dětmi, ale také pro děti samotné. Loni jsme celý program strávili s čerty, druhý ročník je věnovaný pohádce Malá mořská víla. Program tedy bude zaměřen na podmořský svět.

Odpolední program pro rodiče s dětmi od 15.00 do 19.00 hodin

Součástí odpoledního programu jsou 3 bloky čtení pohádek, hry, kvízy, dílnička pro děti, aj. Vrcholem odpoledne loni bylo slavnostní vysazení stromu Andersenovníku na naší zahradě a letos ho společně zalijeme a zkontrolujeme, jak se mu u nás daří. Součástí odpoledního programu bude i táborák a možnost opékání buřtíků. (Je možné donést si vlastní, nebo si na místě koupit)

Abychom mohli i druhý ročník udělat pro Vás co nejlépe, potřebujeme znát počet účastníků akce, proto je nutné se pomocí elektronické přihlášky přihlásit jen na odpolení, nebo jen na noční část, ale také na obě součastně. Na odpolední program je nutné přihlásit dítě i rodiče, noční program je pak už pouze pro děti.

Přihlášku najdete na: Přihláška na Noc s Andersenem 2016

Noční program pro děti od 19.00 do 9.00 hodin

V noci nás čeká velká dobrodružná hra, kde se setkáme se světem pod mořem. Se všemi jeho krásami, ale i nebezpečnými nástrahami. Není se ale čeho bát, protože vše společně zvládneme a za naši odvahu určitě najdeme tajemný poklad! Program bude dále prokládaný bloky čtení, večerní diskotékou a dalšími aktivitami. Noční program je určen dětem od 6 do 12 let, které už někdy zažily nocování bez rodičů. Upozorňujeme také na to, že kapacitně je noční program omezen na 20 dětí.

Účast na nočním programu je zpoplatěna – 30 Kč za dítě. Výtěžek se použije na nakoupení snídaní a odměn.

Na odpolední i noční program se můžete přihlásit  prostřednictvím elektronické přihlášky. Na odpolední program je nutné přihlásit dítě i rodiče, noční program je pak už pouze pro děti. Přihláška je vytvořena tak, že se lze přihlásit jen na odpolení, nebo jen na noční část, ale také na obě součastně.

Přihlášku najdete na: Přihláška na Noc s Andersenem 2016