Přesto, že se snažíme o stabilní pracovní tým, tak se ani nám nevyhnou situace, kdy hledáme nové spolupracovníky. Níže uvádíme přehled pozic, které právě hodláme obsadit, případně na které hledáme kandidáty.

Vedoucí odlehčovací služby pro děti se zdravotním postižením

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici vedoucí odlehčovací služby s předpokládaným nástupem 1. prosince 2018. Vedoucí služby je klíčovým manažerem služby a jeho hlavní náplní práce je komplexní personální, organizační a metodické vedení služby. Práce na 1,0 úvazek s pracovní smlouvou na dobu určitou s předpokládaným prodloužením.
Více informací zde.


Osobní asistent (asistentka)

Jednu ze dvou sociálních služeb, které poskytujeme je osobní asistence dětem se zdravotním postižením v Praze a Středočeském kraji. Osobní asistent podporuje dítě se zdravotním postižením tak, aby mělo možnost a motivaci k maximálnímu rozvoji podle svých individuálních schopností a usiluje o jeho přirozenou integraci. Asistuje při vzdělávání v mateřské školce či ve škole, pomáhá při sebeobslužných činnostech, doprovází jej na volnočasové aktivity, nebo asistuje při hrách a činnostech v domácím prostředí. Práce je vhodná jak pro studenty, tak pro absolventy odborných škol, případně kohokoliv se zájmem o práci s dětmi. Práce je možná jak na DPP a DPČ tak na hlavní pracovní poměr s různou velikosti úvazku.
Více informací zde.