Přesto, že se snažíme o stabilní pracovní tým, tak se ani nám nevyhnou situace, kdy hledáme nové spolupracovníky. Níže uvádíme přehled pozic, které právě hodláme obsadit, případně na které hledáme kandidáty.

Osobní asistent (asistentka)

Jednu ze dvou sociálních služeb, které poskytujeme je osobní asistence dětem se zdravotním postižením v Praze a Středočeském kraji. Osobní asistent podporuje dítě se zdravotním postižením tak, aby mělo možnost a motivaci k maximálnímu rozvoji podle svých individuálních schopností a usiluje o jeho přirozenou integraci. Asistuje při vzdělávání v mateřské školce či ve škole, pomáhá při sebeobslužných činnostech, doprovází jej na volnočasové aktivity, nebo asistuje při hrách a činnostech v domácím prostředí. Práce je vhodná jak pro studenty, tak pro absolventy odborných škol, případně kohokoliv se zájmem o práci s dětmi. Práce je možná jak na DPP a DPČ tak na hlavní pracovní poměr s různou velikosti úvazku.
Více informací zde.


Sociální pracovník ve službě osobní asistence pro děti se zdravotním postižením – Praha

Společnost Hornomlýnská, o.p.s. poskytovatel registrovaných sociálních služeb vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník služby osobní asistence.
Více informací zde.


Pracovník (pracovnice) úklidu

Do Centra Filipovka, ve kterém poskytujeme sociální služby pro děti se zdravotním postižením, a ve kterém provozujeme Komunitní integrační a volnočasové centrum pro obyvatele Jižního města II, hledáme pracovníka (pracovnici) úklidu. Jedná se o práci na zkrácený úvazek.
Více informací zde.