Pro naše Centrum Filipovka (na drese Filipova 2013/1, Chodov, Praha 4) hledáme pracovníka nebo pracovnici úklidu.

Úklid je prováděn v nebytových prostorách ve kterých sídlí naše společnost Hornomlýnská, o.p.s. (kancelářské prostory a zázemí), ve kterých poskytujeme odlehčovací službu pro děti se zdravotním postižením (herna, pohybová místnost, relaxační místnost a sociální zázemí pro děti) a provozujeme Komunitní, integrační a volnočasové centrum.

Úklid je prováděn podle dohodnutého harmonogramu a to zejména v ranních a večerních hodinách. Podle možností pracovníka (pracovnice) může být část úklidu v některých dnech prováděna i v dopoledních a odpoledních hodinách. Harmonogram úklidu je sestaven podle časových možností pracovníka a potřeb zaměstnavatele.

Nástup možný ihned.

Náplň práce

  • provádění pravidelného úklidu nebytových prostor podle harmonogramu (běžný úklid vnitřních prostor)
  • provádění nepravidelného úklidu (např. mytí oken),

Nabízíme

  • práci na zkrácený úvazek (cca 0,5 úvazku),
  • přiměřené finanční ohodnocení,
  • pohyblivou pracovní dobu (při dodržení plánu úklidu),
  • odpovídající pracovní a ochranné pomůcky,
  • možnost přivýdělku při pořádání akcí pro veřejnost.

Požadujeme

  • samostatnost a pečlivost,
  • smysl pro čistotu a pořádek,
  • přiměřenou časovou flexibilitu pro zajištění úklidu po jednorázových akcích.

Výhodou je

  • zkušenost z úklidem nebytových prostor,
  • blízkost trvalého bydliště k místě výkonu práce.

Pracovník (pracovnice) úklidu je nedílnou součástí našeho týmu, jsme si vědomi jeho důležitosti pro naši práci a spokojenost uživatelů našich služeb.

Uklízet právě u nás má opravdu smysl. Neváhejte a kontaktujte nás.

Kontaktní osobou pro zájemce a uchazeče o pozici pracovníka (pracovnice) úklidu je vedoucí kanceláře Alena Tunzerová 272 656 751 (mobil. 736 512 546).