Home / Aktuality / Odhalujeme velké tajemství – Každá minuta je příležitost udělat dobrý skutek.

Odhalujeme velké tajemství – Každá minuta je příležitost udělat dobrý skutek.

Veronika si v pracovní době kupuje boty. A dělá to proto, aby vám vysvětlila jak funguje portál Givt.cz a jeho Givtí pomocník.

Přidejte si v období 7. – 9. července 2020 Givtího pomocníka do svého internetového prohlížeče v počítači a my (Hornomlýnská, o.p.s.) získáme od provozovatele Givtu 50 Kč, za každou takovou instalaci.

 

Givtího pomocníka si přidávejte 7. – 9. 7. 2020 přes tento odkaz

https://bit.ly/50Kc-pro-Hornomlynska


Po kliknutí na odkaz https://bit.ly/50Kc-pro-Hornomlynska budete přesměrování na stránku třídenní akce, v rámci které nám Givt přispěje 50 Kč za každé nainstalování Givtího pomocníka. 


Pár informací o GIVT-u?

Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to příště přes portál www.givt.cz a přimějte svůj e-shop, aby část vaší útraty poslal na dobrou věc!

Najdete na něm přes 1 600 nejznámějších e-shopů – a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou – naše organizace vždy dostane příspěvek.

Givt funguje tak, že při každém vašem nákupu na podporovaném nákupu, je odesláno malé procento z vámi uhrazené ceny na náš účet. Stačí se zaregistrovat na Givtu a pak přes něj projít při každém nákupu. Nezapomeňte vybrat koho chcete nákupem podpořit. Pokaždé to může být někdo jiný, ale my věříme že naše společnost Hornomlýnská, o.p.s. to bude nejčastěji.

Givt najdete na stránkách www.givt.cz a náš profil na Givtu najdete na givt.cz/hornomlynska.


Je to snadné a opravdu stačí jen pár vteřin navíc pokaždé když nakupujete.


 

Nahoru