Od prvních pěkných dní až do podzimu se snažíme s dětmi trávit co nejvíce času venku. Ti, kteří nás navštívili si jistě všimli, že od loňského roku postupně upravujeme naši zahradu. Máme za sebou opravu plotu, omlazení křovin, úpravu trávníků. Koupili jsme trampolínu, máme venku houpačku a pískoviště.

Teď přišla řada na lavičky a pískoviště, které jsou již v zuboženém stavu.

Rozhodli jsme se, že budeme postupovat tak, aby oprava byla co nejlevnější. Takže si pouze necháváme od truhláře ze společnosti MK Irver, s.r.o. připravit a dodat dřevěné části laviček a pískovišť. Samotnou výměnu a opravu si uděláme s pomocí přátel sami.


PODPOŘÍTE NÁS V NAŠÍ SNAZE? POMŮŽETE NÁM?

Je to snadné. Stačí nám darovat finanční prostředky na opravu.
Lavička vyjde na 800 Kč, pískoviště pak na 5.000 Kč.

Vyberte si lavičku nebo pískoviště, které chcete nechat opravit. Informujte nás o svém rozhodnutí na 733 553 105, nebo napište na reditel@hornomlynska.cz. Darujete na náš transparentní účet č. 2200599563/2010 (specifický symbol 201501) potřebnou částku. My pak lavičku nebo pískoviště necháme opravit a poděkování za příspěvek napíšeme přímo na ně a zveřejníme na našem webu.


Na naší zahradě je 17 laviček a 4 pískoviště. Oprava bude probíhat postupně. Vždy když seženeme, nebo dostaneme nějaké peníze, tak se pustíme do opravy. Dárce, nebo sponzor, který se nám rozhodne pomoci, bude informován o tom kdy se jeho lavička nebo pískoviště bude opravovat. Vše bychom chtěli stihnout do letošní zimy.


Podívejte se, jak oprava probíhá

 


Sedm laviček a jedno pískoviště už jsou hotové. Děkujeme těm, kteří na jejich opravu přispěli.

Konkrétně to je společnost MK Irver, s.r.o, Ing. Roman Mucha a přátelé Jitky Citriakové, rodina Heroutových, rodina Chárových, rodina Rohovských, Libor Smékal, kluci Pechovi.

Kdo bude další?