11. 12. 2014 jsme pořádali pro naše rodiny s dětmi a bývalé zaměstnance centra Filipovka vánoční besídku spojenou s rozsvícením vánočního stromečku. Besídkou nás provázel náš věrný kamarád Tom z hudebního divadla hnedlevedle (www.hnedlevedle.cz), který se svými pomocnicemi Jitkou a Pavlínkou dětem rozdávali dárečky, malovali perníčky a tancovali. Společně se všemi jsme pak zpívali vánoční písničky. Tom nám prozdradil také pár dobrých rad, jak se z Vánoc více radovat a stres hodit za hlavu. Věříme, že na tyto rady nezapomenete a budete si adventní čas co nejvíce užívat. S příběhem Ježíška nás seznámil malý Jaroušek, který nás mimo jiné ohromil i svou bezprostředností a encyklopedickými znalostmi.

Děkujeme všem, kteří na besídku přinesli dobroty a dárečky. Moc děkujeme.

Věříme, že se nám povedlo navodit příjemnou vánoční atmosféru a to nejen díky cukroví, vonícímu svařáku a koledám. Jsme rádi, že jsme společně mohli prožít příjemnou předvánoční chvilku. Dle Vašich bezprostředních reakcí a rozzářených očí dětí, můžeme říct, že se nám to povedlo.

A jelikož jsme byli také moc hodní, našli  jsme pod stromečkem dárečky i pro nás. Konkrétně děkujeme Havlíčkovým, Ujlaki a Chárovým, kteří nám splnili některá z našich přání, která máme na seznamu. Velice si toho vážíme.

Přejeme krásné vánoční svátky všem.