Milé děti, vážení rodiče, donátoři, sponzoři, přátelé a přátelé našich přátel,
zveme vás na naší letně/podzimní zahradní slavnost, která se bude konat v sobotu 20. září 2014 od 09:00 do 18:00 hod. v našem Centru služeb Filipovka.

Udělejte si chvilku čas a stavte se. Připravili jsme bohatou nabídku zábavy, her, radovánek a dalších příležitostí ke společnému strávení veselých chvilek.

zahradni_slavnost_2014_letakVSTUPNÉ:  víčko od PET lahve za osobu na celý den 🙂

Dopolední program je zaměřen na nejmenší děti a děti se zdravotním postižením. U všech aktivit a atrakcí budou k dispozici vyškolené osobní asistentky a asistenti, takže se nemusíte bát.

Odpolední program je sice bez asistence, ale přiznejme si, že děti se umí zabavit i samy. Většina atrakcí a aktivit bude k dispozici po celý den. Pokud tomu bude jinak, jsou přesné časy uvedeny níže.

Po celý den si chceme hrát, bavit se a úžívat si pohodu. Přidejte se k nám. Děti, vemte sebou rodiče. Rodiče, vemte své děti.

 

Ať jste kdokoli, přijít můžete kdykoli. Moc rádi se s vámi setkáme. Kromě celého našeho týmu na vás čeká:

  • Klaun s nafukovacími balónky a malováním na obličej bude bavit děti celý den.
  • Trampolína (naše nová zábavná a terapeutická pomůcka) je velmi oblíbená nejen dětmi, ale díky nosnosti do 150 kg, i dospělými. Nenaučíme vás létat, ale můžete si to zkusit.
  • Nafukovací skákací hrad budeme mít zapůjčen od společnosti Happy-Hop.cz. Věříme, že si to děti užijí.
  • Visuté lano v bezpečné výšce, vám umožní vyzkoušet si jak svět vidí provazochodci.
  • Zábavná dílnička pro zručné a šikovné, ve které si budete moci vlastnoručně vyrobit památku na návštěvu naší slavnosti.
  • Malování na chodník je připraveno pro všechny malíře. Máme novou fasádu, tak proč nemít vymalované i chodníky.
  • Fotokoutek s naší Filipkou a klaunem. Pokud nemáte vlastní foťák, nevadí. Vyfotíme vás a vaše děti my a fotky vytiskneme, případně pošleme mailem.
  • Grafitti, legální sprejování na naší umělou zeď.
  • Koník a poník budou k dispozici od 11:00 do 14:00 hod. nejen zájemcům o hipoterapii, ale také dětem, které touží po svezení na koňském hřbetě. Koně přijedou z Pravého Hradce.
  • Paintballová střelnice bude připravena nejspíše až odpoledne, ale i tak se mají kluci na co těšit. Zvlášť pokud se nám podaří zajistit i projížďky v minitancích od společnosti Paintballgame.cz.

SOUTĚŽ ZRUČNOSTI PRO DOSPĚLÉ – celý den bude probíhat jedna soutěž zručnosti a šikovnosti pro muže a jedna pro ženy. První cena je opravdu hodnotná.

BAZAR HRAČEK – po celý den bude otevřen minibazar hraček a pomůcek. Princip je jednoduchý, co mám a nepotřebuji, přinesu, co se mi líbí si odnesu. Žádné placení a posuzování hodnoty. Vždyť dávat je tak povznášející.

OPÉKÁNÍ BUŘTŮ – kdo by odolal hořícímu ohni a vůní špekáčků. Oheň a opékací vidličky zařídíme my. Špekáčky či cokoli jiného si buď můžete přinést nebo zakoupit přímo na místě.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – v průběhu celého dne se také budete moci podívat do vnitřních prostor Centra Filipovka a nechat si ukázat v jakém prostředí poskytujeme naše služby a kde „naše“ vaše děti tráví čas.


KUDY K NÁM


DĚKUJEME PARTNERŮM ZAHRADNÍ SLAVNOSTI:

Pravý Hradecwww.paintballgame.czlogo-happy-hop-male