Header Image

Pracovní příležitosti

Přesto, že se snažíme o stabilní pracovní tým, tak se ani nám nevyhnou situace, kdy hledáme nové spolupracovníky. Pracovat u nás dává smysl. Aktuálně hledáme kandidáty na níže uvedené pozice.

Pokud máte zájem u nás pracovat, tak neváhejte a napište nám (info@hornomlynska.cz), nebo zavolejte (736 553 105).


Sociální pracovník/pracovnice

Dobrá sociální práce je základem pro funkční a kvalitní sociální službu pro děti s postižením. Čeká toho na vás dost. Od vstupních sociálních šetření, přes odborné vedení asistentů a individuální plánování až po vlastní odborný růst. Ale vy to s naší pomocí dáte.

Pracovní smlouva na plný úvazek (40 hodin) – mzda 30.300 – 33.200 Kč a příspěvek na stravování 95 Kč/den – nástup možný ihned nebo dle dohody.
Více informací najdete zde.

Asistent pro děti a mládež se zdravotním postižením (pracovní smlouva)

Do našeho týmu hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří chtějí pracovat pro děti a mladistvé se zdravotním postižením. Pomáháme dětem i jejich rodinám. Zkušenosti s obdobnou prací bereme jako výhodu nikoli jako podmínku. Nové kolegyně a kolegy rádi zaškolíme.

Pracovní smlouva na zkrácený nebo plný úvazek. Mzda při plném úvazku 26.800 Kč + 1.700 Kč (stravenkový paušál). Nástup možný 1.1.2023, po dohodě možné i dříve.

Více informací najdete zde.

Asistent pro děti a mládež se zdravotním postižením (dohoda o provedení práce)

Do našeho týmu hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří chtějí pomáhat dětem a mladistvým se zdravotním postižením. Pomáháme dětem i jejich rodinám. Zkušenosti s obdobnou prací bereme jako výhodu nikoli jako podmínku. Nové kolegyně a kolegy rádi zaškolíme.

Dohoda o provedení práce v rozsahu minimálně 25 hodin měsíčně. Mzda až 170 Kč/hodina + příplatek za práci o víkendu nebo v noci. Nástup možný ihned.

Více informací najdete zde.
Nahoru