Home / O nás / Jak nám můžete pomoci

Jak nám můžete pomoci

Hornomlýnská, o.p.s. je standardní neziskovou organizací poskytující registrované sociální služby a jako taková se neobejde bez široké pomoci a podpory ze strany státního rozpočtu, partnerských organizací, dárců a sponzorů.

Zařaďte se mezi ty, kteří nás již nyní podporují a přispějte i vy svou kapkou do mlýna. Díky Vaší pomoci budeme moci nejen zkvalitňovat naše služby, ale nabízet je i dalším potřebným.

Uvítáme jakoukoli formu pomoci a to jak finanční tak materiální. Pokud chcete, můžete také přiložit ruku k dílu na některé z našich dobrovolnických brigád.


Veřejná sbírka

1. prosince 2014 jsme zahájili veřejnou sbírku k získání peněžitých příspěvků na projekty realizované naší společností. veřejná sbírka je řádně osvědčena Magistrátem hlavního města Prahy a můžeme ji konat na celém území České republiky. Finanční prostředky získané sbírkou ukládáme na náš transparentní bankovní účet.


Finanční dary a příspěvky

Pokud nám chcete pomoct penězi, tak máte dvě možnosti JEDNORÁZOVĚ, nebo PRAVIDELNĚ. Peníze prosím zasílejte na náš transparentní bankovní účet č. 2200599563/2010 FIO Banka, Specifický symbol: 002, Variabilní symbol použijte podle uvážení, do poznámky k platbě prosím uveďte své jméno, nebo název společnosti. Na základě vaší žádosti, vám pro daňové účely vystavíme potvrzení o přijetí finančního daru. O toto potvrzení si napište na adresu info@hornomlynska.cz a specifikujte jednotlivé platby za které chcete potvrzení vystavit


Věcné dary

V případě, že chcete pomoci věcným darem doporučujeme telefonickou domluvu na čísle 733 553 105, nebo si vyberte něco z našeho seznamů věcných darů.

trampolínaTrampolína Garden 21 (250 cm)
Trampolína je skvělá, v létě jsme si koupili jednu na zahradu a opravdu se osvědčila. Teď bychom jednu potřebovali do vnitřních prostor.
tabletTablet
Prohlížení obrázků, zajímavé výukové aplikace, písničky. To vše děti baví. Chceme jím to dopřát i prostřednictvím tabletu.
plátnaPlátna na malování
Rádi malujeme a děti také. Každou chvíli u nás vzniká nějaký obrázek a plátna různých velikostí by nám moc pomohla.
obručeGymnastické obruče
Hýbeme se a tancujeme a barevné obruče jsou k tomu nejlepší. Větší, menší, různé barvy :-).
fotoaparátFotoaparát
Jistě jste si všimli že máme web i FB plný fotek. Jenže náš starý foťák je „rozbitý“ a ten co máme teď je půjčený od našeho ředitele. Chtělo by to nějaký nový.
mikrovlnkaMikrovlnka
Pro děti sice nevaříme, ale přihříváme jim jídlo, které mají od maminek. A naše stará mikrovlnka už dosluhuje.
křovinořezKřovinořez (benzínový)
Ta tráva a křoví rostou a rostou. Umíme ho posekat, ale ne vždy se nám podaří sehnat křovinořez na půjčení. A my bychom tak rádi sekali a sekali vlastní mašinkou.
zahradní nářadíZahradní nářadí (rýče, hrábě, motyky, lopaty a krumpáče)
Základní nářadí už jsme koupili, ale když se přihlásí více dobrovolníků, tak jim nemáme co dát do pracovitých rukou.
Lednlednickaička
Nejsme rozmazlení, jen potřebujeme někde uchovávat potraviny a jídlo pro děti v odlehčovací službě. Nemusí být dvoudveřová lednička jako na obrázku, tolik jídla tady zase nemáme :-). Stačí jednoduchá lednička s malým mrazícím boxem.
naradiRuční nářadí
Sem tam je třeba něco přitáhnout, nebo naopak povolit, přiklepnout nebo vzít do kleští. Jsme celkem šikovní a tak nám postačí sem tam doplnit nějaké to nářadí. Šroubováky, kleště, kladívko a další drobnosti by se hodily.
Za nabíječku na baterky a baterky děkujeme rodině Uljaky a Rohovských
„Ani byste nevěřili kolik hraček je na baterky. My jich spotřebujeme desítky měsíčně a tak je určitě lepší používat ty nabíjecí.“
Za utěrky děkujeme rodině Uljaky, Chárových, Rohovských a Pobudových
„I drobnost potěší. Snažíme se šetřit elektriku a tak nesušíme v myčce.“
Za magneťáček na CD a s rádiem děkujeme rodině Havlíčkových
„Sem tam se stane, že něco spadne na zem. To víte děti :-). Potřebovali bychom jeden nový přehrávač na CD s rádiem.“
Za prodlužovačky děkujeme rodině Chárových a Rohovských
„Prodlužovaček není nikdy dost, zvláště pokud chceme dodržovat bezpečnost na pracovišti. Momentálně bychom uvítali 3 a 5 metrové s minimálně čtyřmi zásuvkami a vypínačem.“
kolecko-dekujemUž jsme kolečko nutně potřebovali a tak jsme si ho koupili
„A už jsme ho taky pěkně zajeli :-)“
Za podložku pod myš s opěrkou zápěstí děkujeme Dagmar Chárové
„Ač se to nezdá na počítači pracujeme často. Napsat projekt, který by měl úspěch trvá řadu hodin. Podložka pod myš s gelovou opěrkou zápěstí by práci zpříjemnila. Zvlášť vděčné budou vedoucí sociálních služeb služeb Lucka a Jitka.
Za rychlovarnou konvici upřímně děkujeme Danielu Chárovi
„Do naší nové školící místnosti potřebujeme rychlovarnou konvici. Není to rozmar, chceme jen účastníkům seminářů a kurzů poskytnout aspoň základní občerstvení. Čerstvá káva nebo čaj nejen zahřeje.“

 

 

Top